Czwartek Kolarski na Służewcu - 22.06.2006
« Powrót

Po deszczu na zacienionych nawrotach zrobiło się mokro... ...co czasem owocowało bliższym kontaktem z asfaltem...
...jednak zbieranie się z nawierzchni nietrwało długo i... ...wkrótce można było kontynuować ściganie Młodsza kategoria wiekowa rozpoczyna nawrót Żyrardowa wszędzie pełno, w każdej kategorii wiekowej mają conajmniej jednego zawodnika.
Zawodniczka, która wcześniej leżała na nawrocie ściga się z motorem :) Adam Probosz znany z Eurosportu i współorganizowania Mazovia MTB. Dziś komentował wyścigi. Start juniorów.
Krótki zabieg i po szlifie nie będzie śladu. Sędzia główny był bardzo sympatyczny i tryskał humorem, zwłaszcza podczas startu Elity i Seniorów.
Punktowa runda...
Na niepunktowanych okrążeniach juniorzy trochę się nie popisali, jechali ślimaczym tempem.
Sprint o pierwsze miejsce w wyścigu. Rozgrzewka przed ostatnim wyścigiem.
Ramzes w dobrym humorze na kilka minut przed startem.
I poszli...
Trochę dziwna pozycja na rowerze, ale jeśli temu szybciej się jeŸdzi... :]
A to już finisz. Pierwszy na metę przyjechał zawodnik z Żyrardowa (podobnie jak 2 tyg. temu). 1-2 okrążeniowa ucieczka przyniosła 1. miejsce. Drugie i trzecie miejsce. Główna grupa finiszuje o czwarte miejsce. Na przedzie sprintuje SylwuS
Nawet na wychładzaniu, niektórzy jeŸdzili bardzo szybko :] Było bardzo gorąco i parno, co wszystkim dawało się we znaki.
Nagrody wręczał Ryszard Szurkowski - dekoracja za kolejność na kresce. SylwuS odebrał nagrodę punktową w Elicie i ucieka. Dekoracja za punkty w kat. Senior. Na życzenie pilota.   
Zdjęcia objęte są prawami autorskimi
zgodnie z licencją Creative Commons.
Kontakt:
Hosting strony zapewnia www.lp.pl